Nurol Holding 

Şirket Bilgileri

http://

Nurol Holding

1966 yılında Nurol İnşaat şirketi ile başlayan ve daha sonra birçok farklı sektörde yapılanarak faaliyetlerine devam eden Nurol Holding A.Ş.’nin kuruluşu 1989 yılında gerçekleşmiştir. Nurol Şirketler Topluluğu merkezi Ankara’da olmak üzere yurt içi ve yurt dışında bağlı ortaklıklar, iştirakler, temsilcilik ve ortaklıklar olarak faaliyetlerine dünyanın bir çok bölgesinde devam etmektedir. Nurol, toplam 30 a yaklaşan kuruluş sayısı ve 10.000’leri aşan çalışanlarıyla inşaattan savunma sanayine, makina imalattan üretime, turizmden finansa kadar birçok sektörde yapılanmış bulunmaktadır. Bunun yanı sıra enerji, teknoloji gibi alanlarda da yeni yatırımlar planlanmakta ve özelleştirme yatırımları ile ilgili çalışmalara devam edilmektedir.

 

Holding temel olarak uzun vadeli ve kalıcı başarılar elde etmesi yanında kaliteye verdiği önemle tüm şirketlerinin yönetim, koordinasyon ve kontrol merkezi durumundadır. Topluluk şirketlerinin yaratılan sinerjiden etkin olarak faydalanması, insan kaynaklarının verimli bir şekilde kullanılması, bilgi teknolojilerinin son gelişmelere uyarlanarak yenilenmesi, finansal kaynakların yaratılması, uygun şekilde aktarılması ve değerlendirilmesi, stratejik yatırım kararlarının alınması gibi konularda Holding yönlendirici olarak görev yapmaktadır.  

            

Nurol Ailesi olarak merkezi yapılanma, genel koordinatörlüğe bağlı sektörel koordinatörlükler ve onların yönetiminde oluşturulan başkanlıklar ile danışman ve müşavirlerden oluşan ekiple ve tüm çalışanlarıyla birlikte kurumsallaşmıştır. Holding bilgi ve deneyimi yanında geçmişten bugüne getirdiği şirket kültür ve değerlerini de gelecek nesillere aktarmaya devam edecektir.

 

Topluma katma değer sağlamayı ve ülke ekonomisine katkıda bulunmayı temel hedefleri arasında bulunduran Holding, sosyal sorumluluk projelerinde yer alarak başta eğitim, sanat ve kültür olmak üzere birçok alanda desteklerini sürdürmeye devam etmektedir.

 

Holding ve Topluluk şirketleri ile ilgili geniş bilgi için www.nurol.com.tr sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 
Nurol Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yazılım Mühendisi Ankara Nurol BAE Systems Hava Sistemleri A.Ş.
Yazılım MühendisiNurol BAE Systems Hava Sistemleri A.Ş.
Graduated from Computer Engineering, Software Engineering, Electrical and Electronics Engineering or relevant departments of universities,Have very good command of English, Have experince in C#, Developed application in Unity 3D game engine, Preferably have experience or knowledge about Virtual Reality applications, Preferably have hands-on experience with Leap Motion Closely following new technologies Have knowledge of software development processes Have no restriction to travel abroad (especially to UK) For male candidates, has completed military service or postponed for at least two years
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sayısal Tasarım Mühendisi Ankara Nurol BAE Systems Hava Sistemleri A.Ş.
Sayısal Tasarım MühendisiNurol BAE Systems Hava Sistemleri A.Ş.
Key QualificationsB.S. and/or M.S. in Electric and Electronics Engineering or related engineering departments.3+ years of experience in digital design at the digital logic level. Experience of RTL design, including knowledge RTL languages such as VHDL or Verilog/System Verilog.Experience and ability to use FPGA development tools. Understanding of digital design flow including RTL synthesis, simulation, implementation, verification, logic synthesis, timing constraints, timing closure, STA, and debug techniques.A Proficiency in English (written & spoken) is essential. Ability to prepare and present foolproof documentation. Ability to work with inter-disciplinary people/teams.  Preferred QualificationsPositive personality. Exquisite verbal and written communication skills. Understanding of DO-254 standard. Experience in SDK or embedded software for FPGA design. Ability to use MATLAB tools for FPGA. Experience of projects related to defence industry.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı İstanbul(Avr.) Nurol GYO
Satış UzmanıNurol GYO
Türkiye’nin konut sektöründe faaliyet gösteren ve önde gelen gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi olanNUROL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI AŞ.  Nurol Park Satış Ofisi’nde görevlendirilecek Satış Uzmanı takım arkadaşı aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro Uzmanı Ankara FNSS Savunma Sistemleri A.Ş.
Bordro UzmanıFNSS Savunma Sistemleri A.Ş.
Üniversitelerin İİBF, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümlerinden mezun,Bordrolama, personel özlük işlemleri ve puantaj konularında en az 3 yıl deneyimli,Tercihen 5746 Sayılı Kanunu’na hakim, Tercihen IFS programını kullanabilen, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Analitik düşünce yapısına sahip ve veri analizi konusunda becerisi olan,İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, Planlama ve koordinasyon becerileri gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Müdürü İstanbul(Avr.) Nurol GYO
Satış MüdürüNurol GYO
Türkiye’nin konut sektöründe faaliyet gösteren ve önde gelen gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi olanNUROL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI'nın Genel Müdürlüğüne bağlı olarak;  İstanbul Avrupa Yakası’ndaki Satış Ofisinde görevlendirilecek Satış Müdürü aramaktayız.Tercihen üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, İngilizce bilen, Gayrimenkul sektöründe benzer görevlerde deneyimi olan, Gayrimenkul satış alanında minimum 5 yıl satış deneyimine sahip, (Orta üstü ve üst segment gerçek tüketici niteliğindeki müşterilere satış tecrübesi dikkate alınacaktır)Ekip yönetimi konusunda minimum 3 yıl deneyime sahip Satış bütçesi ve hedeflerle çalışma konusunda deneyime sahip, Satış sürecini yönetecek seviyede finans ve matematik bilgisine sahip, Satış ekibi kurma ve ekip yönetimi konularında tecrübeli, Ekibini sevk ve idare etme yeteneğine  sahip, Analitik düşünce yapısına ve problem çözme becerisine sahip, Empati yeteneği yüksek, prezantabl, müşteri odaklı çalışmayı seven,Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip,MS Office programlarına hakim, tercihen CRM kullanabilen, İyi seviyede sözlü ve yazılı iletişim kurabilen, Müşteri odaklı çalışmayı prensip edinmiş, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakası’ndaki konut projelerinde görev alabilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MAKAM ŞOFÖRÜ İstanbul(Avr.) Nurol İnşaat ve Ticaret A.Ş.
MAKAM ŞOFÖRÜNurol İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Nurol İnşaat’ın merkez müdürlüğü bünyesinde görevlendirmek üzere;En az lise mezunu, Aile şoförlüğü konusunda en az 3 yıl deneyimi olan ve bu konuda referans verebilecek,B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, tercihen SRC ve Psikoteknik raporu bulunan,Lüks araç kullanımı konusunda tecrübeli, araçların teknik özelliklerine vakıf, rutin bakım ve muayenelerini takip edebilecek,İstanbul şehir trafiği ve güzergahlarına hakim ve navigasyon kullanabilen, Güvenli sürüş teknikleri konusunda kendisini geliştirmiş, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ev işleri ve alışverişlerinden anlayan, Referans verebilecek, Kişisel bakımına özen gösteren, insan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerisi olan,Sabırlı, titiz, güvenilir ve sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, 25 – 40 yaş arası, İstanbul Maçka lokasyonuna yakın ilçelerde ikamet eden Makam Şoförü arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru Ankara, İstanbul(Avr.)... Nurol Holding A.Ş.
Genel BaşvuruNurol Holding A.Ş.
Bu ilan Genel Başvuru amaçlıdır. Yapılan başvurular, ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirmeye alınır.Saygılarımızla,İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRLÜĞÜ
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru Ankara, Çanakkale TÜMAD Madencilik
Genel BaşvuruTÜMAD Madencilik
Bu ilan Genel Başvuru amaçlıdır. Yapılan başvurular, ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirmeye alınır.Saygılarımızla,İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRLÜĞÜ
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı