Nurol Holding 

Şirket Bilgileri

http://

Nurol Holding

1966 yılında Nurol İnşaat şirketi ile başlayan ve daha sonra birçok farklı sektörde yapılanarak faaliyetlerine devam eden Nurol Holding A.Ş.’nin kuruluşu 1989 yılında gerçekleşmiştir. Nurol Şirketler Topluluğu merkezi Ankara’da olmak üzere yurt içi ve yurt dışında bağlı ortaklıklar, iştirakler, temsilcilik ve ortaklıklar olarak faaliyetlerine dünyanın bir çok bölgesinde devam etmektedir. Nurol, toplam 30 a yaklaşan kuruluş sayısı ve 10.000’leri aşan çalışanlarıyla inşaattan savunma sanayine, makina imalattan üretime, turizmden finansa kadar birçok sektörde yapılanmış bulunmaktadır. Bunun yanı sıra enerji, teknoloji gibi alanlarda da yeni yatırımlar planlanmakta ve özelleştirme yatırımları ile ilgili çalışmalara devam edilmektedir.

 

Holding temel olarak uzun vadeli ve kalıcı başarılar elde etmesi yanında kaliteye verdiği önemle tüm şirketlerinin yönetim, koordinasyon ve kontrol merkezi durumundadır. Topluluk şirketlerinin yaratılan sinerjiden etkin olarak faydalanması, insan kaynaklarının verimli bir şekilde kullanılması, bilgi teknolojilerinin son gelişmelere uyarlanarak yenilenmesi, finansal kaynakların yaratılması, uygun şekilde aktarılması ve değerlendirilmesi, stratejik yatırım kararlarının alınması gibi konularda Holding yönlendirici olarak görev yapmaktadır.  

            

Nurol Ailesi olarak merkezi yapılanma, genel koordinatörlüğe bağlı sektörel koordinatörlükler ve onların yönetiminde oluşturulan başkanlıklar ile danışman ve müşavirlerden oluşan ekiple ve tüm çalışanlarıyla birlikte kurumsallaşmıştır. Holding bilgi ve deneyimi yanında geçmişten bugüne getirdiği şirket kültür ve değerlerini de gelecek nesillere aktarmaya devam edecektir.

 

Topluma katma değer sağlamayı ve ülke ekonomisine katkıda bulunmayı temel hedefleri arasında bulunduran Holding, sosyal sorumluluk projelerinde yer alarak başta eğitim, sanat ve kültür olmak üzere birçok alanda desteklerini sürdürmeye devam etmektedir.

 

Holding ve Topluluk şirketleri ile ilgili geniş bilgi için www.nurol.com.tr sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 
Nurol Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 27
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Havuz Görevlisi Antalya Nurol Kulüp Salima Tatil Köyü ve Turizm İşl. A.Ş.
Havuz GörevlisiNurol Kulüp Salima Tatil Köyü ve Turizm İşl. A.Ş.
* Havuzculuk belgesine sahip* Konusunda deneyimli 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SAHA HİZMETLERİ TEKNİSYENİ Ankara FNSS Savunma Sistemleri A.Ş.
SAHA HİZMETLERİ TEKNİSYENİFNSS Savunma Sistemleri A.Ş.
• Teknik Lise, Teknik Meslek Yüksek Okulu , Havacılık Yüksek Okulu gibi okulların motor, mekanik veva elektronik bölümlerinden mezun• İş makinaları, motorlu taşıtlar, kara araçları ve alt sistemleri alanında en az 5 yıl tecrübeli• Hidrolik, pnömatik, mekanik ve elektronik sistemlerin montaj, bakım, onarım ve arızacılık faaliyetlerini yürütebilecek• İyi derecede İngilizce bilen• Takım çalışması, iletişim ve müşteri ilişkileri konularında yetkin• Askerlik hizmetini tamamlamış• Yurtiçi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan (zamanın büyük çoğunluğunu sahada geçirebilecek)• MS Office programlarına hakim• Aktif olarak araç kullanabilen• G sınıfı iş makinesi ehliyetine sahip 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRÜN DESTEK MÜHENDİSİ Ankara FNSS Savunma Sistemleri A.Ş.
ÜRÜN DESTEK MÜHENDİSİFNSS Savunma Sistemleri A.Ş.
• Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun• Karayolları, otomotiv veya iş makinaları bakım, onarım ve arıza bulma faaliyetlerinin yürütülmesinde en az 5 yıl aktif olarak görev yapmış• Mekanik, hidrolik ve pnömatik sistemler konusunda tecrübeli• Tercihen MS Office programlarına hakim, Access, Visual Basic, macro programlama konusunda deneyimli• 3 boyutlu modelleme programları kullanabilen (tercihen Catia v5)• Sistematik yaklaşımları olan, düzenli raporlama, takip ve analiz yapabilecek• Çok iyi derecede İngilizce okuma, yazma ve konuşma düzeyi olan• Takım çalışması, iletişim ve müşteri ilişkileri konularında yetkin• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici / Yönetmen İstanbul(Avr.) Nurol GYO
Yönetici / YönetmenNurol GYO
Türkiye’nin konut sektöründe faaliyet gösteren ve önde gelen gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi olanNUROL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI'nın Genel Müdürlüğüne bağlı olarak;  İstanbul'daki Satış Ofislerinde görevlendirilecek takım arkadaşları aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Uzmanı İstanbul(Avr.) Nurol GYO
Satış UzmanıNurol GYO
Türkiye’nin konut sektöründe faaliyet gösteren ve önde gelen gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi olanNUROL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI'nın Genel Müdürlüğüne bağlı olarak;  İstanbul'daki Satış Ofislerinde görevlendirilecek takım arkadaşları aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Demi şef Antalya Nurol Kulüp Salima Tatil Köyü ve Turizm İşl. A.Ş.
Demi şefNurol Kulüp Salima Tatil Köyü ve Turizm İşl. A.Ş.
Pastahane Demi Chef olarak görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ekip arkadaşı arıyoruz.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pideci Antalya Nurol Kulüp Salima Tatil Köyü ve Turizm İşl. A.Ş.
PideciNurol Kulüp Salima Tatil Köyü ve Turizm İşl. A.Ş.
Pide ustası konumunda olan, Temiz ve titiz çalışan, En az 2 yıllık konusunda deneyimli, Mesai kavramına sadık  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Komi Antalya Nurol Kulüp Salima Tatil Köyü ve Turizm İşl. A.Ş.
KomiNurol Kulüp Salima Tatil Köyü ve Turizm İşl. A.Ş.
Konusunda deneyimli, güler yüzlü, esnek çalisma saatlerine uyabilecek, takim çalismasina yatkin Komi aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Demi şef Antalya Nurol Kulüp Salima Tatil Köyü ve Turizm İşl. A.Ş.
Demi şefNurol Kulüp Salima Tatil Köyü ve Turizm İşl. A.Ş.
ISLETMEMIZ BÜNYESINDE DENEYIMLI TAKIM RUHU VE EKIP ÇALISMASINA YATKIN 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi İstanbul(Avr.) Nurol GYO
Yatırımcı İlişkileri YöneticisiNurol GYO
Yatırımcı İlişkileri Yönetimi konusunda minimum 3 yıl deneyim sahibi olmak Sermaye Piyasası Faaliyetleri Temel/İleri Düzey Lisansı veya Kurumsal Yönetim Derecelendirme Uzmanlığı Lisansı sahibi olmak Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak MS Office programlarını iyi derecede uygulayabilmek Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmamak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PLM Sistemleri Destek Personeli Ankara FNSS Savunma Sistemleri A.Ş.
PLM Sistemleri Destek PersoneliFNSS Savunma Sistemleri A.Ş.
İlgili bölümlerin ön lisans ya da lisans bölümlerinden mezun Genel bilgisayar bilgisine sahip, bilgisayar uygulamalarına meraklı ve ilgili MS Office uygulamaları ve Windows işletim sisteminde tecrübeli PLM ve CAD sistemlerinde tecrübeli Enovia ve Catia V6 uygulamalarında bilgi sahibi olan 28 yaşından gün almamış Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Tercihen İngilizce bilen adaylar
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SOFTWARE DESIGN ENGINEER Ankara FNSS Savunma Sistemleri A.Ş.
SOFTWARE DESIGN ENGINEERFNSS Savunma Sistemleri A.Ş.
B.Sc. degree in Electrical/Electronics Engineering from a reputable university 1-5 years of experience in automotive or defense industry Experience with high level programming languages as embedded C, C/C++ Experience with software development in embedded systems and software development life cycle. Experience with embedded systems device driver development Development experiences in C# and Java is a plus. Knowledge of software testing methods, test driven development and unit testing is a plus. Experience with RTOS, CAN-Bus, Ethernet, TCP/IP is a plus Fluency in English No restriction of travelling No military obligation (for male candidates)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Müdürü İstanbul(Avr.) Nurol GYO
Satış MüdürüNurol GYO
Türkiye’nin konut sektöründe faaliyet gösteren ve önde gelen gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi olanNUROL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI'nın Genel Müdürlüğüne bağlı olarak;  İstanbul Avrupa Yakası’ndaki Satış Ofisinde görevlendirilecek Satış Müdürü aramaktayız. Tercihen üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, İngilizce bilen, Gayrimenkul sektöründe benzer görevlerde deneyimi olan, Gayrimenkul satış alanında minimum 5 yıl satış deneyimine sahip, (Orta üstü ve üst segment gerçek tüketici niteliğindeki müşterilere satış tecrübesi dikkate alınacaktır) Ekip yönetimi konusunda minimum 3 yıl deneyime sahip Satış bütçesi ve hedeflerle çalışma konusunda deneyime sahip, Satış sürecini yönetecek seviyede finans ve matematik bilgisine sahip, Satış ekibi kurma ve ekip yönetimi konularında tecrübeli, Ekibini sevk ve idare etme yeteneğine  sahip, Analitik düşünce yapısına ve problem çözme becerisine sahip, Empati yeteneği yüksek, prezantabl, müşteri odaklı çalışmayı seven, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, MS Office programlarına hakim, tercihen CRM kullanabilen, İyi seviyede sözlü ve yazılı iletişim kurabilen, Müşteri odaklı çalışmayı prensip edinmiş, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakası’ndaki konut projelerinde görev alabilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru Ankara Turser Turizm Servis Yayıncılık ve Ticaret A.Ş.
Genel BaşvuruTurser Turizm Servis Yayıncılık ve Ticaret A.Ş.
Bu ilan Genel Başvuru amaçlıdır. Yapılan başvurular, ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirmeye alınır.Saygılarımızla,İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRLÜĞÜ
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru Antalya Nurol Kulüp Salima Tatil Köyü ve Turizm İşl. A.Ş.
Genel BaşvuruNurol Kulüp Salima Tatil Köyü ve Turizm İşl. A.Ş.
Bu ilan Genel Başvuru amaçlıdır. Yapılan başvurular, ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirmeye alınır.Saygılarımızla,İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRLÜĞÜ
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru Ankara Nurol Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş
Genel BaşvuruNurol Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş
Bu ilan Genel Başvuru amaçlıdır. Yapılan başvurular, ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirmeye alınır.Saygılarımızla,İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRLÜĞÜ
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru Ankara Nurol Havacılık A.Ş.
Genel BaşvuruNurol Havacılık A.Ş.
Bu ilan Genel Başvuru amaçlıdır. Yapılan başvurular, ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirmeye alınır.Saygılarımızla,İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRLÜĞÜ
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru Ankara Nurol Enerji Üretim ve Pazarlama A.Ş.
Genel BaşvuruNurol Enerji Üretim ve Pazarlama A.Ş.
Bu ilan Genel Başvuru amaçlıdır. Yapılan başvurular, ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirmeye alınır.Saygılarımızla,İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRLÜĞÜ
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru Ankara Nurol Makina ve Sanayi A.Ş.-Çelik İşletmeleri
Genel BaşvuruNurol Makina ve Sanayi A.Ş.-Çelik İşletmeleri
Bu ilan Genel Başvuru amaçlıdır. Yapılan başvurular, ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirmeye alınır.Saygılarımızla,İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRLÜĞÜ
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru Ankara, İstanbul(Avr.)... Nurol Holding A.Ş.
Genel BaşvuruNurol Holding A.Ş.
Bu ilan Genel Başvuru amaçlıdır. Yapılan başvurular, ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirmeye alınır.Saygılarımızla,İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRLÜĞÜ
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru Ankara NUROL MAKİNA VE SANAYİ A.Ş
Genel BaşvuruNUROL MAKİNA VE SANAYİ A.Ş
Bu ilan Genel Başvuru amaçlıdır. Yapılan başvurular, ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirmeye alınır.Saygılarımızla,İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRLÜĞÜ
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru Ankara, İstanbul(Avr.)... Nurol İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Genel BaşvuruNurol İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Bu ilan Genel Başvuru amaçlıdır. Yapılan başvurular, ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirmeye alınır.Saygılarımızla,İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRLÜĞÜ 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru Ankara Nurol Teknoloji Sanayi ve Madencilik Tic. A.Ş.
Genel BaşvuruNurol Teknoloji Sanayi ve Madencilik Tic. A.Ş.
Bu ilan Genel Başvuru amaçlıdır. Yapılan başvurular, ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirmeye alınır.Saygılarımızla,İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRLÜĞÜ
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru İstanbul(Avr.) Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.
Genel BaşvuruNurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.
Bu ilan Genel Başvuru amaçlıdır. Yapılan başvurular, ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirmeye alınır.Saygılarımızla,İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRLÜĞÜ
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Soğutma Teknisyeni Antalya Nurol Club Salima Tatilköyü
Soğutma TeknisyeniNurol Club Salima Tatilköyü
*Mesleki belgeye sahip ya da ilgili okullardan mezun,*Konusunda deneyimli ve ekip çalismasina yatkin,Çalisma arkadasi aramaktayiz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrikçi Antalya Nurol Club Salima Tatilköyü
ElektrikçiNurol Club Salima Tatilköyü
*Mesleki belgeye sahip ya da ilgili okullardan mezun,*Konusunda deneyimli ve ekip çalismasina yatkin,Çalisma arkadasi aramaktayiz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Chef d Partie Antalya Nurol Club Salima Tatilköyü
Chef d PartieNurol Club Salima Tatilköyü
Mutfak departmanında çalışmak üzere Soğuk, Sıcak, Pastane Şefi aranmaktadır.Ayrıca personel aşcısı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı